Kosmetologia profesjonalna

Skuteczna pielęgnacja, terapie dla skór wymagających, zabiegi na twarz i ciało

Strefa Piękna

Nazywam się Agnieszka Szpakowska, jestem doktorem nauk medycznych, kosmetologiem z wieloletnim doświadczeniem oraz wykładowcą akademickim.
Moja praca jest moją pasją, dlatego stworzyłam “Strefę Piękna” gdzie, w sympatycznej i kameralnej atmosferze, dzielę się moim zamiłowaniem do kosmetologii, pomagam kobietom oraz mężczyznom zachować piękno ich skóry, zwalczać jej defekty oraz choroby. Specjalizuję się w zabiegach na twarz, uwielbiam dobierać preparaty indywidualnie do potrzeb i stanu cery, a największą satysfakcję daje mi przywrócenie skórze jej młodzieńczego blasku i zadowolenie klienta.
Cały czas poszerzam swoją wiedzę, biorę udział w szkoleniach i kongresach kosmetycznych oraz śledzę nowości branży beauty, by podążać za trendami i wprowadzać nowe zabiegi.

„Strefa Piękna” to gabinet kosmetologiczny u podstaw którego leżą najwyższe standardy usług, doświadczenie wykwalifikowanej kadry oraz stosowanie doskonałej jakości kosmetyków, takich marek jak: Purles, Janssen, PeelMssion, Sesderma, Mediderma, Clarena.

Od 2010 roku gabinet cieszy się niesłabnąca popularnością i zdobywa liczne wyróżnienia: Firma Godna Zaufania, Laur Kobiecego Piękna, Konsumencki Laur Zaufania, Certyfikat Zadowolony Klient, Certyfikat Złoty Laur w Branży Kosmetycznej, Certyfikat Salon Polecany Przez Klientów oraz I miejsce plebiscytu Mistrzowie Urody w kategorii Salon Kosmetyczny w powiecie nowosądeckim. 

Czym jesteś zainteresowana/y

Wybierz, aby poznać zabiegi

Nasza Lokalizacja

Strefa Piękna – ul. Pocztowa 4, 33-330 Grybów