Zabiegi z wykorzystaniem aparatury

Oferta zabiegowa gabinetu:

Peeling kawitacyjny

Informacje o zabiegu
Peeling kawitacyjny, zwany potocznie kawitacją to metoda bezbolesnego, delikatnego złuszczania i oczyszczania naskórka, która stanowi alternatywę dla manualnego oczyszczania twarzy. Zabieg ten wykonuje się za pomocą specjalnego urządzenia emitującego fale ultradźwiękowe, które przy kontakcie z wilgotną skórą wywołują efekt kawitacji. Woda na skórze tworzy mikroskopijne pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem, które wskutek działania fal ultradźwiękowych gwałtownie pękają, prowadząc do rozbicia martwych komórek naskórka i jego oczyszczenia. Kawitacja przynosi natychmiastową i widoczną poprawę kondycji skóry oraz przygotowuje ją do wchłaniania substancji aktywnych zawartych w kosmetykach. Zabieg może być wykonywany przy wszystkich rodzajach cer, niezależnie od pory roku. Peeling jest wkomponowany w zabieg pielęgnacyjny, dostosowany do potrzeb danej cery.

Sonoforeza

Informacje o zabiegu
Sonoforeza polega na wprowadzaniu substancji aktywnych w głębsze warstwy naskórka za pomocą ultradźwięków. Ponadto, powoduje mikromasaż, co poprawia ukrwienie i regenerację uszkodzonych tkanek. Sonoforeza jest wkomponowana w zabieg pielęgnacyjny, dostosowany do potrzeb danej cery.

Mezoterapia bezigłowa

Informacje o zabiegu
Mezoterapia bezigłowa to zabieg polegający na wtłaczaniu składników odżywczych w głąb skóry za pomocą „zastrzyka” fali elektrycznej. Jest to bezbolesny zabieg bez ryzyka infekcji lub krwawienia. Efekty zabiegu: regeneracja skóry, poprawa jej struktury, jędrności i kolorytu, redukcja zmarszczek oraz nawilżenie.

Fale radiowe

Informacje o zabiegu
Fale radiowe, czyli radiofrekwencja to działanie na skórę falą elektromagnetyczną o częstotliwości radiowej, która poprzez ogrzewanie tkanki stymuluje jej regenerację. Ciepło powoduje obkurczanie włókien kolagenowych, a także indukuje procesy tworzenia nowego kolagenu. Efekt: zwiększenie napięcia i ujędrnienie skóry.

Nasza Lokalizacja

Strefa Piękna – ul. Pocztowa 4, 33-330 Grybów